Reklama

Klub z 20-letnią historią znika z mapy Katowic. Dzisiaj pożegnanie Inqbatora

Autor: SZEPT GETTA. Źródło: www.inq.pl.

Ł. K.
Dzisiaj odbędzie się ostatnia impreza w kultowym klubie Inqbator w Katowicach. Po około 20 latach jedno z najpopularniejszych miejsc przestaje istnieć. Po raz ostatni drzwi klubu zostaną otwarte za kilka godzin.

The End of Neverending Story Chapter 3 to nazwa imprezy, która zakończy 20-letnią historię klubu przy ul. Dworcowej. O zamknięciu wiadomo już od końca ubiegłego roku. Wtedy to klub poinformował fanów, że przed INQbatorem ostatnie trzy miesiące działania. Od tamtej pory odbyło się wiele imprez pożegnalnych. Najważniejszy był jednak cykl trzech ostatnich wydarzeń, w trakcie których prezentowane były różne gatunki muzyczne – drum’n’bass, techno i house. Dzisiaj ostatnia z imprez w klimacie house. Podczas wydarzenia wystąpi ponad dwudziestu dj-ów. W większości od wielu lat związanych z klubem. Wejście do klubu od godz. 21.00, a impreza zacznie się o 22.00 i potrwa do rana. Wstęp kosztuje 25 zł. Więcej TUTAJ.

Na razie INQbator nie planuje otwarcia w innej lokalizacji. Zamknięcie to następstwo nie przedłużenia umowy najmu przez właściciela kompleksu starego dworca. Po kultowym klubie lokal przejmie nowy najemca, który zaoferował najprawdopodobniej wyższą stawkę. Ma również prowadzić działalność gastronomiczno-klubową.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*