Reklama

Klienci mogą zamawiać zakupy w sklepie w Katowicach przez maila

Redakcja
Klienci mogą przesłać listę zakupów i odebrać je skompletowane w sklepie. Sieć Tesco uruchamia w Katowicach zakupy przez email.

Nowa usługa w sklepach brytyjskiej sieci hipermarketów i supermarketów. Sklepy Tesco uruchamiają zakupy przez mail. Klienci mogą przesyłać listę produktów na podany adres e-mail. Zamówienie jest kompletowane przez pracowników i klient może je odebrać w punkcie obsługi klienta. Usługa jest realizowana m.in. przez Tesco w centrum handlowym Silesia City Center od 9 kwietnia. Do tej pory skorzystały z niej 3 osoby. Jak informuje Tesco, aktualnie zamówienia realizowane są właściwie od razu. Jednak w miarę przybywania zamówień ten czas może się nieco wydłużyć.

Aby zamówić zakupy w Tesco w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 107, należy przesłać listę zakupów na adres [email protected]. W wiadomości trzeba podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Najlepiej jeśli lista zawiera jak najwięcej szczegółów dotyczących zamawianych produktów – ich nazwę, rodzaj, gramaturę i liczbę. Klient zostanie poinformowany telefonicznie, gdy zamówienie będzie gotowe. Zwykle w ciągu godziny będzie można odebrać paczkę w punkcie obsługi klienta. W razie pytań należy dzwonić pod numer tel. 506001493. Więcej szczegółów TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*