Reklama

Kilkaset nowych mieszkań w Bogucicach. Deweloper kupił grunt

Redakcja
Inwestycja mieszkaniowa w Bogucicach. Deweloper, który ma na koncie kilka realizacji w Katowicach, ogłasza budowę kolejnych mieszkań. Będzie ich kilkaset, ale dokładna lokalizacja to tajemnica.

Duża transakcja na rynku nieruchomości w Katowicach. Murapol kupił grunt, na którym powstanie nowe osiedle. Deweloper jest obecny w mieście już od wielu lat. Na swoim koncie ma ostatni etap Dębowych Tarasów, mieszkania na Bażantowie czy osiedle na granicy Katowic i Siemianowic Śląskich przy ul. Bytkowskiej. Teraz spółka zainteresowała się nową dzielnicą. W Bogucicach ma powstać kilkaset mieszkań.
Murapol jest zadowolony z wyników sprzedażowych w Katowicach. – Miasto od lat jest dla nas jedną z kluczowych lokalizacji, w których realizujemy nasze projekty nieruchomościowe. Działamy tu od 2008 roku i w tym czasie dobrze poznaliśmy rynek oraz preferencje mieszkańców, co pozwala nam na sprawne komercjalizowanie dużych projektów. W 2019 r. Katowice, zaraz po Krakowie, były drugą lokalizacją, gdzie sprzedaliśmy najwięcej mieszkań – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A.

Szczegółów nowej inwestycji deweloper na razie nie zdradza. Wiadomo jedynie tyle, że będą to 4 budynki z 520 lokalami oraz parkingiem na 620 miejsc, które znajdą się pod budynkami na podziemnych kondygnacjach. Jak poinformowała nas Marta Baros, specjalista ds. PR w Murapolu, na razie została podpisana umowa przedwstępna z właścicielem gruntu. Dlatego spółka nie podaje dokładnej lokalizacji i powierzchni zakontraktowanego terenu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*