Reklama

Kilka przenośnych toalet stanęło na chodniku w centrum Katowic. Po naszej interwencji mają zostać usunięte

Redakcja
Cztery przenośne toalety stoją na chodniku przy przystanku autobusowym na al. Korfantego. Żeby je ominąć, piesi wchodzą na drogę rowerową. Jak się okazuje, toalety zostały postawione w tym miejscu przez pomyłkę.

Nie bardzo wiadomo jak, dlaczego oraz kiedy. Faktem jest, że co najmniej od wtorkowego popołudnia do wiaty przystankowej na al. Korfantego przystawione są cztery przenośne toalety. W środę rano poprosiliśmy urząd miasta o informację dlaczego chodnik jest zatarasowany. Jak poinformowała nas Sandra Hajduk, rzecznik prasowy UM Katowice, to nie miasto odpowiada za tę sytuację. – Przenośne toalety zostały w tym miejscu ustawione omyłkowo przez firmę działającą na zlecenie organizatora Biegu Bohaterów, czyli Fundacji SILESIA PRO ACTIVE. Zaraz po zgłoszeniu zwróciliśmy się z prośbą do Fundacji o ich usunięcie z tego miejsca. Otrzymaliśmy informację, że zostanie to uczynione niezwłocznie.

Bieg Bohaterów odbył się w niedzielę.


Tagi:

Komentarze

  1. Michał 23 czerwca, 2022 at 7:12 pm - Reply

    Stanęły tam dokładnie w niedzielę o 12.15. Przechodziliśmy tamtędy i na chodnik wjechała wtedy żółta laweta z 6 sztukami. Stoją tylko 4.

Dodaj komentarz

*
*