Reklama

Kibic Ruchu Chorzów szedł przez os. Tysiąclecia na mecz na Stadionie Śląskim. Został napadnięty przez trzech mężczyzn

Redakcja
Katowicka policja opublikowała portret pamięciowy jednego z mężczyzn, którzy napadli na kibica Ruchu Chorzów i prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Wszystko działo się 17 lutego 2024 roku. Na Stadionie Śląskim Ruch Chorzów grał wtedy z Wartą Poznań. 47-letni mężczyzna zaparkował samochód na ul. Tysiąclecia i poszedł w kierunku Stadionu Śląskiego. Kiedy przechodził obok jednej z ławek, zaatakowało go trzech mężczyzn. Napastnicy próbowali zdjąć z 47-latka ubranie, na którym były logotypy Ruchu. Mężczyzna został dotkliwie pobity. W wyniku zdarzenia doznał ogólnych potłuczeń ciała. Sprawcy po pobiciu, uciekli.

W Sekcji Fotografii i Technik Audiowizualnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach został sporządzony portret pamięciowy mężczyzny, który brał udział w pobiciu 47-latka. To właśnie on rozpoczął atak. Jak przyznał pobity, portret jest bardzo autentyczny i dobrze odzwierciedla wizerunek napastnika.

Policja prosi świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają widocznego na portrecie mężczyznę, o kontakt z policjantami Wydziału Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 37 37, 798 032 398 lub pod adresem e-mail: [email protected].


Tagi:

Komentarze

  1. grzegorz 22 czerwca, 2024 at 3:05 pm - Reply

    Taka tesknota za rozumem w twarzy sie maluje na zdjeciu

Dodaj komentarz

*
*