Reklama

Każdy może poczuć się jak pracownik lotniska. Instalacja VR w Katowicach

Redakcja
Obsługa Dreamlinera na płycie warszawskiego lotniska w wirtualnej rzeczywistości. Mieszkańcy mogą poczuć się jak pracownicy lotniska dzięki instalacji, która stanęła na dwa dni w Katowicach. Wejście do multimedialnej instalacji jest bezpłatne.

Ciekawa instalacja multimedialna stanęła na jednym z parkingów w centrum Katowic. Schody prowadzą do wirtualnej rzeczywistości, w której każdy może zobaczyć jak wygląda naziemna obsługa samolotu z poziomu płyty lotniska. Dzięki technologii VR 360 chętni przeniosą się na płytę warszawskiego lotniska i doświadczą jak wygląda praca po przylocie i przed wylotem Dreamlinera z Toronto.

Multimedialną wycieczkę prowadzi doświadczony koordynatory lotu.  W trakcie odwiedzający zobaczą rozładunek i załadunek samolotu, wejdą do luku bagażowego, wypchną samolot na pas startowy. Multimedialna instalacja jest dostępna bezpłatnie dla każdego w dniach 6-7 grudnia w godzinach od 10 do 16 na parkingu między Biblioteką Śląską a CH „Belg”. Wydarzenie odbywa się z okazji dni otwartych  Technikum Lotniczego ZDZ w Katowicach i dzięki współpracy z firmami LS Airport Services oraz LS Technics. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*