Reklama

Katowicka ASP otwiera drzwi na dwa dni

Redakcja
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach otwiera drzwi dla kandydatów. Jeśli ktoś wybiera się na studia do katowickiej ASP, to powinien w tym tygodniu odwiedzić uczelnię. Każdy będzie mógł wejść do pracowni, porozmawiać z wykładowcami i wziąć udział w warsztatach.

Kolejne dni otwarte ASP w Katowicach. To propozycja dla osób, które zastanawiają się nad studiami. Pomóc w podjęciu decyzji może wizyta w Akademii Sztuk Pięknych. Uczelnia przygotowała bogaty program dla potencjalnych kandydatów. Goście nie tylko zobaczą jak wyglądają poszczególne pracownie i zajęcia. Przede wszystkim wezmą udział w warsztatach i konsultacjach. W pracowni wzornictwa odbędą się warsztaty rysunkowe i z wizualizacji przedmiotów w technikach cyfrowych. Zobaczyć będzie można modelarnię wyposażoną w drukarki 3D, frezarki oraz lasery. Na projektowaniu graficznym czekają pokazy animacji 3D, motion capture i mappingu. Poza tym zaplanowano warsztaty z kaligrafii. Pracownia grafiki warsztatowej przygotowała zajęcia, podczas których chętni poznają tradycyjne techniki, jak sucha igła, linoryt i woskoryt oraz te bazujące na rzeczywistości wirtualnej. Różnorodne warsztaty czekają też na malarstwie. Uczestnicy stworzą m.in. freski i filmy. Na zakończenie dni otwartych zaproszono Wojciecha Wilczyka. Spotkanie z poetą i fotografem o godz. 17.00. Natomiast dwie godziny później koncert zagra trio Ceglarek, Dybała, Oleś. Wydarzenie jest skierowane do osób dorosłych i

Dni otwarte ASP Katowice potrwają dwa dni, od 23 do 24 października. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do kandydatów na studia, którzy mogą skonsultować swoje prace z wykładowcami. Poza tym ASP zaprasza też uczniów szkół średnich. Wszystkie wydarzenia w czasie dni otwartych ASP w Katowicach są dostępne bezpłatnie. Na większość warsztatów obowiązują zapisy pod adresem: [email protected]. Pełny program jest dostępny TUTAJ. Osoby, które wybierają się na wydarzenie powinny się zarejestrować TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*