Reklama

Kampania wyborcza na ścianie budynku. W Dębie powstał mural z Rafałem Trzaskowskim

Redakcja
Nie tylko billboardy, plakaty i spoty. W Katowicach kampania prezydencka weszła na mury. W Dębie powstał mural przedstawiający Rafała Trzaskowskiego.

Mural zaprojektował Wilhelm Sasnal, a namalował go Artur Wabik, artysta sztuki ulicznej i autor instalacji w przestrzeni publicznej. Obraz powstał w dzielnicy Dąb, na budynku przy ul. Krzyżowej, naprzeciwko Miejskiego Domu Kultury.


Tagi:

Komentarze

 1. Helen 3 lipca, 2020 at 11:18 am - Reply

  No i po 1 dniu już został zamalowany. Totalni wleźli ze swoimi agitacyjnymi hasłami w przestrzeń publiczną, czego jak widać nie wszyscy Polacy sobie życzą. Co było oczywiście nietrudne do przewidzenia, wystarczyło troszeczkę myślenia i empatii. Ale oni woleli zawłaszczyć przestrzeń publiczną do swojej wojenki.

  • mixmix 3 lipca, 2020 at 3:05 pm Reply

   Takiego nie chcą oglądać na stałe na murze. Bo nie każdy życzy sobie powrotu do państwa dziadowskiego i nieporadnie zarządzanego niczym dzisiejsza stolica gdzie wszystko zamykano i sprzedawano bo na nic nie było piniendzy.

 2. mixmix 2 lipca, 2020 at 9:21 am - Reply

  Człowiek Usterka.

  • Paweł Skobar 2 lipca, 2020 at 11:39 am Reply

   Człowiek Usterka vs Adrian Długopis vel Pinokio
   Śląska żona Usterki vs Semicka żona Długopisa
   BND vs CIA

   • mixmix 2 lipca, 2020 at 1:42 pm Reply

    Długopis z PO. Komorowski zawetował 4 ustawy.
    Duda zawetował 9 ustaw w tym o degradacji esbeków i reformie sądownictwa.
    A tu widzę antysemityzm, a więc faszyzm. Nieładnie Platformo.

    • Paweł Skobar 2 lipca, 2020 at 7:36 pm Reply

     Adrian Długopis = Bronek Gęsiarka = Żenuła Level Hard
     Funkcjonariuszka Holecka nie powie że Adrian ma Semicką żonę, bo by się temat 447 zaraz rypnął wśród miłośników pewnej Narodowo-Socjalistycznej partii, która Anglosasom kojarzy się z urynacją. Adrianowi wkład w długopisie wypisał się od podpisywania ustaw podnoszących podatki. 30 ich on podpisał. Na pincet. Na bombelki. Na chińskie maseczki i wirtualne respiratory brata Miłego Pana z podkrążonymi oczami. 200mln dla brata Miłego Pana to prawdziwa promocja.
     Nieciekawie będzie jak wygra Długopis a przegra jego mocodawca Donald zza Wielkiej Wody. Józef Biden pogoni Panią Botox i trzeba będzie przyjmować polecenia od przyjaciół zza Wielkiej Wody spod sztandaru RAL 9005. Jak wiadomo z historii neomarksiści nie lubią się z Narodowymi-Socjalistami. Módlmy się za Ojczyznę.

     • mixmix 3 lipca, 2020 at 12:26 am Reply

      Oszołom z partii oderwanej od korytka.

      • Paweł Skobar 3 lipca, 2020 at 8:34 am Reply

       Mogę być oszołomem. Bycie miłośnikiem długopisa- ułaskawiciela pedofila-kazirodcy, gwałciciela 7 letniego dziecka jest obrzydliwe. Skrajnie obrzydliwe.

       • mixmix 3 lipca, 2020 at 3:02 pm Reply

        Mnie brzydzi kłamstwo oszołomów i ich kandydata co nie pamięta że był posłem. Nie dodałeś że ułaskawionego na prośbę rodziny po odbyciu kary.

Dodaj komentarz

*
*