Reklama

Kampania wyborcza do parlamentu. Wiosna organizuje piknik na Muchowcu

Redakcja
Powoli rozkręca się kampania wyborcza przed wyborami do parlamentu. Mimo że termin wyborów nie został jeszcze ogłoszony, partie już próbują przyciągnąć zainteresowanie wyborców. W sobotę na Muchowcu Ekopiknik organizuje Wiosna. Będą spotkania z politykami, warsztaty i zabawy dla dzieci.

Piknik rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 17. Odbędzie się na łące przy trzepakach (w pobliżu parkingu od strony ul. Francuskiej).

O godz. 12:30 Robert Kulig będzie mówił o dzieleniu się jedzeniem, Tyskiej Lodówce Społecznej i akcji Tyska Zupa. Pół godziny później rozpocznie się spotkanie z europosłem Łukaszem Kohutem pt. „Porozmawiajmy o Śląsku, Polsce i Europie”. Z kolei o godz. 16 wiceprezes Wiosny Gabriela Morawska-Stanecka ma opowiedzieć o tym jak segregować śmieci, by nie płacić więcej.

O godz. 12, 14 i 16 rozpoczną się warsztaty „Domowe środki czystości – zdrowo, tanio i bez zbędnych opakowań”. Ponadto przez cały czas trwania pikniku będą się odbywać m.in. zabawy dla dzieci podnoszące świadomość ekologiczną i gra terenowa „Zrób to Eko”.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*