Reklama

Już w ten weekend festiwal kuchni azjatyckiej. Mamy dla was vouchery

Redakcja
Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi albo aromatyczny phad thai. Do tego przyprawy i kosmetyki. Już w ten weekend w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie odbędzie się Festiwal Azjatycki. Dla naszych czytelników mamy vouchery, które będzie można zamienić na wybrane posiłki.

Kuchnia tajska, gruzińska, libańska, wietnamska, koreańska i malezyjska. Będzie trawa cytrynowa, imbir i ostre chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i vietnamskie kanapki bahn mi. Na deser można wybrać np. lody tajskie albo sernik w wersji azjatyckiej z dodatkami matchy czy egzotycznych owoców.

Goście festiwalu będą mogli zaopatrzyć się też w azjatyckie przyprawy i kosmetyki.

Festiwal Azjatycki odbędzie się w sobotę i niedzielę. Pierwszego dnia stoiska będzie można odwiedzić w godz. 12-20, a drugiego od 12 do 18.
Dla naszych czytelników mamy 10 voucherów, które będzie można wykorzystać na danie z oferty festiwalu. żeby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jakie danie kuchni azjatyckiej jest najlepsze na koniec lata i dlaczego? Odpowiedzi przysyłajcie na adres [email protected] Czekamy w piątek 11 września do godz. 16. Osoby, których odpowiedzi uznamy za najciekawsze, nagrodzimy voucherami i poinformujemy drogą mailową.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*