Reklama

Jutro w Spodku akrobacje na motorach, rowerach i hulajnodze. Mamy bilety na Sound of Gravity

Zdjęcie: https://www.facebook.com/SOUNDofGRAVITY

Redakcja
Salta na motocyklach, rotacje na rowerach, efekty specjalne i muzyka zespołu Queen. W sobotę 25 lutego o godz. 18 w Spodku odbędzie się pokaz ekstremalnych ewolucji w wykonaniu największych gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

W Spodku trwa już budowa infrastruktury, na której jutro swoje ewolucje będą wykonywać najlepsi zawodnicy na świecie. W Katowicach zaprezentuje się czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści z Szymonem i Dawidem Godźkami na czele. Podczas Sound of Gravity zawodnicy będą prezentować swoje umiejętności na trzech skoczniach. W akcji będzie można zobaczyć uczestników z RPA, Niemiec, Austrii, Czech, Belgii, Hiszpanii i Polski.

Główną atrakcją będą ewolucje na rowerach i motocyklach, ale swoje umiejętności jazdy zaprezentują także Bartosz Oskroba (hulajnoga) czy Tomasz Przybylik (rolki).

Bramy Spodka zostaną otwarte w sobotę o godz. 17, ale już pół godziny wcześniej osoby, które kupiły wejściówki na Pit Party, będą mogły porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie zdęcie i wziąć autograf.

Sprzedaż biletów trwa na portalu eventim.pl, ale sobotę będzie je także można kupić stacjonarnie w kasie Spodka. Sprzedaż przy wejściu nr 2 rozpocznie się o godz. 16.

Dla naszych czytelników mamy dwie wejściówki na Sound of Gravity. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: Którego z zawodników biorących udział w Sound od Gravity chcesz zobaczyć najbardziej i dlaczego? Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, a z ich autorami skontaktujemy się mailowo. Na odpowiedzi czekamy do godz. 20 w piątek (24 lutego).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*