Reklama

Jest nowy rzecznik prasowy Tauron Polska Energia

G. Ż.
Łukasz Zimnoch został rzecznikiem prasowym Tauron Polska Energia. Do tej pory pracował w spółce Tauron Dystrubucja. Z naszych informacji wynika, że dotychczasowy rzecznik Tauronu, Daniel Iwan, skupi się teraz na obsłudze spółki Tauron Wydobycie.

Łukasz Zimnoch od dwudziestu lat współpracuje z mediami. Był rzecznikiem prasowym Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego i Vattenfall Poland. Ostatnio pracował na stanowisku rzecznika prasowego spółki TAURON Dystrybucja, gdzie odpowiadał za województwa śląskie i dolnośląskie. Łukasz Zimnoch jest doktorem nauk politycznych, na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Marketingu Politycznego w Warszawie uzyskał specjalizację menadżera medialnego.

Jak mówi osoba znająca kulisy zmian w Tauronie, roszada na stanowisku rzecznika prasowego wynika ze zmian struktury spółki. Niewykluczone, że powstanie jeden zespół prasowy i PR obsługujący kilka spółek.

W Tauronie pozostaje dotychczasowy rzecznik Daniel Iwan, który jednak ma się teraz zająć komunikacją spółki Tauron Wydobycie, do której należą kopalnie w Jaworznie (Janina i Sobieski) oraz w Brzeszczach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*