Reklama

Jest nagroda pieniężna za informację w sprawie podejrzanego o zabójstwo trzech osób

Redakcja
Komendant wojewódzki policji wyznaczył 20 tys. zł nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306.

Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył w piątek nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało. Nie jest bowiem wykluczone, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

W chwili, kiedy doszło do zbrodni, Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Oczywiście później mógł się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Poszukiwany może posiadać broń palną i być agresywny.

Policja przypomina, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Więcej o morderstwie w Borowcach pisaliśmy TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Janosik 2009 15 lipca, 2022 at 3:05 pm - Reply

    Wizja jasnowidza amatora. Jacek Jaworek prawdopodobnie nie żyje od 25 sierpnia, prawdopodobnie przebywał w dużym gospodarstwie rolnym /dwoje dorosłych + mała dziewczynka + dwóch pracownikow/ gdzie dokonano na nim samosądu/. Miejscowość ta leży na 10-15 km na południe lub poludniowy wschód od Borowca. Nie traktować tego poważnie ale i nie odrzucać bo często moje wizję się sprawdzają. Pozdrawiam.
    /Prowadzę bloga o jasnowidzeniu/.

Dodaj komentarz

*
*