Reklama

Jednego dnia ukradł przechodniowi 50 zł, a następnego dnia został zatrzymany

Redakcja
Młody mężczyzna groził przechodniowi, że go pobije i zabrał mu 50 zł. Następnego dnia, gdy pojawił się w centrum Katowic, zatrzymała go policja.

Do kradzieży niewielkiej kwoty pieniędzy doszło w centrum Katowic. 21 listopada na pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej do jednego z przechodniów podszedł młody mężczyzna. Agresor groził, że go pobije, jeśli ten nie odda mu pieniędzy. W ten sposób ukradł przypadkowo napotkanej osobie 50 zł. Pokrzywdzony natychmiast zawiadomił Policję, a kryminalni z komisariatu VI policji zaczęli typowanie sprawcy. Policjanci namierzyli mężczyznę już następnego dnia, kiedy pojawił się w rejonie centrum Katowic. Dodatkowo, w tamtym momencie 20-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich posiadał przy sobie marihuanę.

W czasie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna wcześniej był już zatrzymywany przez policję w sprawie podobnych przestępstw. Przedstawiono mu zarzuty posiadania narkotyków oraz wymuszenia rozbójniczego. Sąd zadecydował, że 20-latek tymczasowo pozostanie w areszcie, na 3 miesiące.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*