Reklama

Jaki zawód przyszłości wybrać?

Zastanawiasz się co dalej robić w życiu? Być może kończysz szkołę, a może nie odpowiada ci aktualna praca. Stoisz przed decyzją: jaka droga będzie odpowiednia? Studia, Szkoła Zawodowa, może od razu praca. Do tego wszystkiego trzeba zadać sobie najważniejsze pytanie, jaki kierunek będzie tym odpowiednim? Jaki kierunek pozwoli ci w przyszłości przychodzić do pracy z uśmiechem, a jednocześnie pozwoli ci się spełniać zawodowo.

Dlaczego TEB Edukacja?

TEB Edukacja, zapewnia duże możliwości w zdobyciu pracy, przy zachowaniu odpowiedniego podejścia do nauczania. Wysoko wykwalifikowani nauczyciele, odpowiednio wyposażone sale, profesjonalne podejście do słuchaczy.

Nasza oferta posiada najatrakcyjniejsze kierunki – dostępne w różnych trybach.

Kierunek z przyszłością

Dużym powodzeniem zarówno wśród uczniów, jak i pracodawców, cieszą się kierunki medyczne i kosmetyczne. Zapotrzebowanie na specjalistów z branży stomatologicznej, kosmetycznej czy masażystów było, jest i wciąż wzrasta.

To tylko kilka kierunków, wśród tych, które cieszą się największym zainteresowaniem na rynku pracy.

Jaki kierunek odpowie na zapotrzebowanie rynku i będzie pasował do twoich preferencji?

Najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z szeroką  ofertą bezpłatnych i płatnych kierunków w TEB Edukacja w Katowicach.

Na kierunku Technik masażysta z elementami fizjoterapii zdobędziesz  umiejętności m.in. z zakresu masażu leczniczego, sportowego, kosmetycznego.

W ramach 2-letniego kierunku w szkole TEB Edukacja zwiększono liczbę godzin dotyczącą fizjoterapii, by absolwenci zyskali przewagę na rynku pracy. Dzięki temu pozyskasz doświadczenie, które otworzy ci drzwi do sukcesu.

Chciałbyś pracować w zakładach opieki zdrowotnej, szpitalnej lub gabinetach stomatologicznych? Zapisz się na kierunek Technika sterylizacji medycznej. Nauczysz się najważniejszych technik, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Nabędziesz umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz przygotowania sprzętu w odpowiedni sposób, by był bezpieczny. Ponadto dowiesz się, jak prowadzić odpowiednią dokumentację związaną z tym kierunkiem, dotyczącą dezynfekcji i sterylizacji oraz poznasz przyrządy używane do zabezpieczania narzędzi sterylizacyjnych, a także środki dezynfekcyjne.

Jako słuchacz kierunku Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda Professional przeprowadzać będziesz diagnozę kosmetyczną oraz wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające w obrębie twarzy i całego ciała. W trakcie dwóch lat nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Swoje kompetencje będziesz szlifować podczas szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli firm kosmetycznych – Bielenda Professional. Zdobędziesz również certyfikaty, które umocnią twoją pozycję w oczach pracodawców. Jako wykwalifikowany specjalista możesz liczyć na opłacalną i rozwijającą pracę w ośrodkach SPA, klinikach dermatologicznych czy gabinetach kosmetycznych, ponieważ wciąż nienasycony rynek wymusza tworzenie ofert salonów w sposób kompleksowy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by otworzyć własny gabinet. Perspektywy są zachęcające.

Więcej informacji o kierunkach dostępnych w ofercie szkoły można uzyskać kontaktując się z nami:

TEB Edukacja w Katowicach

Ul. Pułaskiego 25

Tel. 32 352 07 77

www.teb.pl

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*