Reklama

Inwigilacja na zawołanie – co oferują sklepy detektywistyczne?

Sklepy detektywistyczne systematycznie zdobywają popularność w naszym kraju. Łatwy dostęp do ukrytych dyktafonów, mikro kamer i lokalizatorów GPS stwarza wiele przydatnych możliwości. Dyskretne pozyskiwanie dowodów na zdradę, monitoring dziecka, opiekunki lub niewiernego pracownika czy zabezpieczenie biznesu przed inwigilacją to tylko niektóre przykłady. Aby zapewnić sobie najlepsze rezultaty, warto postawić na profesjonalizm sieci sklepów Spy Shop.

Sprzęt detektywistyczny na każdą kieszeń

Urządzenia szpiegowskie wciąż mogą kojarzyć się z dobrami luksusowymi. Kiedyś rzeczywiście nimi były: praktyki takie jak dyskretne nagrywanie dźwięku czy obrazu zarezerwowane były wyłącznie dla przedstawicieli takich profesji jak prywatni detektywi, funkcjonariusze służb wywiadowczych czy międzynarodowi szpiedzy. Sytuacja zaczęła zmieniać się w czasach zimnej wojny, kiedy to napięcia pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim odcisnęły piętno na popkulturze (że wspomnimy tylko o niezwykle popularnej serii komisów i animacji Spy vs Spy). To z kolei przełożyło się na rosnący popyt na gadżety szpiegowskie. Dziś sprzęty detektywistyczne dostępne są dla każdego i to w coraz przystępniejszych cenach. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać. Oczywistym wyborem jest sieć sklepów Spy Shop. Założona w 2007 roku przez Pawła Wujcikowskiego firma szybko dorobiła się statusu lidera w polskiej branży detektywistycznej.

Główną ideą stojącą za naszą firmą jest dostarczanie obywatelom najskuteczniejszych rozwiązań inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych w możliwie jak najatrakcyjniejszych cenach. Dysponujemy odpowiedziami praktycznie na każdy problem w rodzaju zdrad małżeńskich, mobbingu w pracy, natrętnych stalkerów czy nieuczciwych pracowników. Służymy też fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy – mówi właściciel sklepu Spy Shop.

Stacjonarnie lub przez internet

Zakupów w sklepie dokonywać można poprzez stronę internetową lub w jednym z dziewięciu punktów stacjonarnych w największych miastach w Polsce. W Katowicach lokal mieści się na ulicy Mickiewicza. Jest to niewątpliwy atut dla klienta, który może nie tylko zasięgnąć rady pracownika, ale również obejrzeć i przetestować wybrany produkt. A tych nie brakuje. W asortymencie sklepu znajdują się setki towarów renomowanych marek z USA, Kanady czy Niemiec przeznaczonych zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych.

Zaufało nam wiele podmiotów. W nasze urządzenia zaopatrują się m.in. Straż Graniczna, Policja, Służba Więzienna i Nadleśnictwo – dodaje Paweł Wujcikowski.

Inwigilacja w domu i w pracy

Urządzenia podsłuchowe należą do jednej z najpopularniejszych kategorii produktów w sklepie Spy Shop. Niewielkie dyktafony, kamery Wi-Fi czy podsłuchy GSM można z łatwością ukryć np. w sypialni niewiernego małżonka, samochodzie służbowym pracownika czy w gabinecie partnera biznesowego. Co więcej, wiele z takich sprzętów zostało fabrycznie zakamuflowanych w przedmiotach codziennego użytku. Dyktafon w budziku, a może podsłuch GSM w listwie przepięciowej? Jak najbardziej. A jeśli nie znajdziemy właściwego rozwiązania, wówczas możemy skorzystać z usługi montażu urządzenia szpiegowskiego w dowolnie wybranym przedmiocie.

Wykrywacze podsłuchów i telefony szyfrujące

Spy Shop posiada też rozwiązania dla drugiej strony barykady. Szerokie spektrum urządzeń kontrinwigilacyjnych zapewni ochronę przed oszustwami pracowniczymi i szpiegostwem gospodarczym. Stanowią one poważny problem – wedle danych statystycznych co trzecia firma na świecie odnosi poważne straty przez nieuczciwą konkurencję. Dzięki profesjonalnym wykrywaczom podsłuchów, zagłuszaczom ultradźwiękowym oraz innym rozwiązaniom poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie ulegnie znacznej poprawie. W kontekście bezpieczeństwa informacji dodajmy, że oferta firmy obejmuje telefon szyfrujący TAG T1 będący najbezpieczniejszym urządzeniem do komunikacji mobilnej, jakie można dostać na komercyjnym rynku.

Na kłopoty detektyw

Kolejnym atutem firmy Spy Shop jest współpraca z agencją detektywistyczną. Jak mówi Paweł Wujcikowski: Od ponad 8 lat oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne świadczone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dostarczaniu dowodów niewierności partnera, poszukiwaniu zaginionych osób, walce z mobbingiem i stalkingiem oraz w wielu innych sprawach. Gwarantujemy 100% dyskrecji i pełne zaangażowanie na każdym etapie śledztwa.

Usługi detektywistyczne to zaledwie część oferty firmy. Spy Shop zajmuje się również kalibracją alkomatów, rekonstrukcją nagrań audio i odzyskiwaniem danych z uszkodzonych nośników.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*