Reklama

Inprosystem – wiodący dostawca sprzętu biurowego

Firma Inprosystem działa na rynku dystrybucji oraz dzierżawy wysokiej klasy sprzętu biurowego od ponad dwóch dekad. Wieloletnie doświadczenie obejmuje również usługi serwisowe. Nasz zespół złożony jest ze specjalistów, dla których praca jest nie tylko źródłem dochodu, ale i pasją. Rozwijamy się dynamicznie – gwarantując naszym klientom doskonały poziom usług, także z zakresu pomocy w wyborze optymalnego sprzętu do biura czy też na użytek prywatny.

Szeroki wachlarz produktów

W naszym sklepie internetowym oferujemy asortyment obejmujący kserokopiarki, drukarki atramentowe oraz laserowe, systemu druku cyfrowego, niszczarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne, a także niezbędne akcesoria. Przez lata firma Inprosystem wypracowała sobie pewną renomę. Jesteśmy certyfikowanym partnerem marki Konica Minolta, co zaowocowało wieloma wyróżnieniami dla nas. Obok produktów sygnowanych przez ten koncern posiadamy w sprzedaży również sprzęt marek: Brother, Canon, Fellowes, HSM, Kyocera i Ricoh.

Różnorodne możliwości współpracy

Celem nadrzędnym firmy Inprosystem jest zaopatrzenie naszych Klientów w najwyższej klasy sprzęt, dzięki któremu będą mogli oni nie tylko zmniejszyć aktualne wydatki, ale też usprawnić obieg dokumentów w firmie. W naszym sklepie można zaopatrzyć się zarówno w produkty nowe, jak i używane.

Zakup sprzętu to nie jedyna możliwość, jaką przygotowaliśmy. Oferujemy dzierżawę na korzystnych warunkach – zarówno w wymiarze krótko- jak i długoterminowym – drukarek monochromatycznych oraz kolorowych oraz niszczarek o profesjonalnych parametrach. Termin i okres dzierżawy jest ustalany indywidualnie z naszymi pracownikami.

Zależy nam, by użytkowanie dystrybuowanych oraz dzierżawionych przez nas sprzętów przebiegało bez zakłóceń. W naszym zespole istotne miejsce zajmują przeszkoleni oraz stale doskonalący swoją wiedzę i umiejętności technicy, których zadaniem jest świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy www.inprosystem.pl/sklep oraz do nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami: [email protected] oraz pod numerem telefonu 33 812 60 40.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*