Reklama

Grozili nożem i okradli mężczyznę w toalecie. Trzej Ukraińcy zatrzymani

Redakcja
Rozbój z użyciem noża w toalecie centrum handlowego w Katowicach. Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy mieli okraść mieszkańca Katowic. To obywatele Ukrainy.

Katowiccy policjanci zatrzymali trzech Ukraińców, którzy są podejrzani o rozbój z użyciem noża. Doszło do tego 30 października w jednym z centrów handlowych. Za mieszkańcem Katowic do toalety weszło trzech mężczyzn. Zaczęli grozić mu nożem i zabrali mu portfel. W środku były dokumenty, karty bankomatowe i 20 zł. Od tamtej pory policja poszukiwała sprawców.

Pierwszy został zatrzymany 23-latek, kiedy robił zakupy w galerii handlowej. Zauważył go policjant pracujący przy sprawie, kiedy w czasie wolnym od służby pojechał z rodziną na zakupy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W czasie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna ma przy sobie prawie 40 porcji dilerskich marihuany. Dwóch pozostałych sprawców zostało zatrzymanych przez katowickich kryminalnych w swoich mieszkaniach na terenie woj. śląskiego.

Wobec pierwszego zatrzymanego za rozbój z użyciem noża i posiadanie narkotyków, sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Pozostali na czas trwającego postępowania zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. Zastosowano również zakaz opuszczania kraju z jednoczesnym zatrzymaniem paszportów oraz poręczenie majątkowe.


Tagi:

Komentarze

  1. Taki tam 2 grudnia, 2021 at 12:27 pm - Reply

    Wincyj ukraińców…wincyj.
    Dzięki nim wzrosła liczba rozbojów, kradzieży i ogólnego chamstwa na ulicy. Za spokojnie było. Oferty pracy też coraz częściej cyrylicą pisane , żeby czasem polskiego nie musiał się uczyć dżentelmen ze wschodu.
    Brawo … dzięki nim zarobki nigdy nie wzrosną.. a płaskoekranowcy wierzą że to dzięki ukraińcom gospodarka się rozwija.

Dodaj komentarz

*
*