Reklama

GKS Katowice przerwie złą passę w Olsztynie? Zakłady i zapowiedź starcia ze Stomilem!

Ostatnie mecze w wykonaniu GKS-u były, co tu dużo mówić, fatalne. Gorsza forma przełożyła się na spadek na 13. pozycję, a przewaga nad będącym w strefie spadkowej Stomilem zmalała do pięciu oczek. W najbliższy wtorek obie drużyny zmierzą się ze sobą i dla obu jest to prawdziwy mecz o sześć punktów. Czy GKS okaże się lepszy od Stomilu? W artykule poznasz moją zapowiedź tego meczu i dowiesz się, jakie zakłady bukmacherskie na 1. Ligę przygotował bukmacher PZBuk. Serdecznie zapraszam!
GKS Katowice w wymagającej podróży do Olsztyna

W poświąteczny wtorek (19.04) o godz. 20:30 rozegrany zostanie ostatni mecz 28. kolejki 1. Ligi. Piłkarze z Katowic udadzą się do Olsztyna na starcie z tamtejszym Stomilem. Powiedzieć, że obie drużyny w ostatnim czasie prezentowały się słabo, to tak jakby nie powiedzieć nic. Trzeba jednak oddać Stomilowi to, co jego, ponieważ przed tygodniem dokonał niemożliwego i ograł Miedź Legnica na jej stadionie.

Bez wątpienia blisko pięciuset kilometrowy wyjazd do zespołu z Olsztyna, który przed tygodniem ograł lidera tabeli, nie jest niczym przyjemnym. Tym bardziej że GKS nie wygrał od pięciu meczów, a trzy ostatnie to seria porażek. O ile przegraną z Widzewem Łódź można zrozumieć, tak wpadki z Górnikiem Polkowice i Odrą Opole wyglądają bardzo słabo. Mimo wszystko zakłady PZBuk w roli nieznacznego faworyta widzą tutaj piłkarzy z Katowic.

Kursy na mecz z oferty zakładów bukmacherskich PZBuk

Trwający sezon nie należy do GKS-u, ale należy pamiętać o takich meczach jak zwycięstwa z ŁKS-em, Podbeskidziem czy z Zagłębiem Sosnowiec. Piłkarze z Katowic dużo częściej od ich rywali z Olsztyna pokazywali się z dobrej strony i zapewne dlatego do tego meczu przystępują w roli faworytów. Zakłady internetowe PZBuk na zwycięstwo gości wystawiły kurs na poziomie 2.40. Z kolei na wygraną Stomilu aż 2.90. Kursy te pokazują, że zakłady bukmacherskie więcej szans na wygraną dają piłkarzom z Katowic. Wpływ na to mają na pewno jeszcze ostatnie bezpośrednie mecze tych drużyn. Trzy takie starcia to dwie wygrane GKS-u i remis. Czy zakłady internetowe PZBuk mają rację i piłkarze z Katowic odniosą zwycięstwo?

Utrzymanie celem numer jeden GKS-u Katowice

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że GKS Katowice na swoją działalność otrzymał od miasta aż 17,5 mln zł. Kwota ta ma zapewnić funkcjonowanie klubu na poziomie 1. Ligi. Pieniądze nie oznaczają jednak utrzymania, o które w ostatnim czasie zrobiło się nieco gorąco. Zakłady bukmacherskie i kursy przez nie wystawione sugerują, że GKS pozostanie na kolejny sezon w 1. Lidze. Trzeba jednak pamiętać, że statystyki to nie wszystko i swoją wyższość będzie trzeba udowodnić na boisku. Najlepiej byłoby zacząć już od meczu w Olsztynie.

Stomil na końcówkę sezonu oraz na najbliższe spotkanie ma dokładnie ten sam plan. Piłkarze z Olsztyna jak na razie zajmują miejsce w strefie spadkowej, ale dwa ostatnie mecze (wygrana z Miedzią 2:1 i remis z Resovią 1:1) pokazują, że nie złożyli oni jeszcze broni. Pisałem już o tym, że zakłady internetowe PZBuk nie dają Stomilowi większych szans, ale tak samo było w dwóch ostatnich pojedynkach. GKS ma przed sobą trudne zadanie, a zwycięstwo bardzo mocno przybliży do zapewnienia sobie utrzymania. Poniżej znajdziesz moją propozycję zakładu na wtorkowe starcie.

Zakład na mecz Stomil Olsztyn – GKS Katowice

Zakłady bukmacherskie PZBuk oferują całkiem bogatą ofertę na 1. Ligę. Przejrzałem ją i na najbliższy pojedynek piłkarzy z Katowic znalazłem bardzo ciekawy typ. Moim zdaniem obie drużyny strzelą w tym meczu gola, a któraś z nich zdobędzie ich co najmniej dwa. Kurs na taki zakład w PZBuk wynosi aż 2.35 i według mnie ma on duże szanse powodzenia. Obie drużyny muszą rzucić się do ataków i szukać goli, które pomogą w utrzymaniu. Z kolei ostatnie wyniki obu drużyn sugerują dużą liczbę bramek.

Na koniec podkreślę jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. Zakłady bukmacherskie to rozrywka tylko dla osób dorosłych i nie powinna ona być traktowana jako forma zarabiania pieniędzy. Korzystaj z nich mądrze i graj odpowiedzialnie! Niech zakłady bukmacherskie będą tylko dopełnieniem sportowych emocji.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Adam Kaźmierczak — redaktor portalu Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO & Social marketingu.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*