Reklama

Gdzie za darmo spędzić Sylwestra w Katowicach? Podpowiadamy

Ł. K.
Dużo lokali będzie otwartych, ale za sylwestrową imprezę trzeba zwykle sporo zapłacić. Jednak wstęp do części barów i klubów nie będzie drogi albo całkiem darmowy. Przedstawiamy listę wybranych lokali, w których tanio można spędzić tegorocznego Sylwestra.

Największych tłumów można się spodziewać na Sylwestrowej Mocy Przebojów, ale ul. Mariacka też powinna przyciągnąć wiele osób. Chociaż za imprezę w większości trzeba zapłacić od 100-200 zł za osobę, to niektóre lokale nie przygotowały sylwestrowej oferty i wstęp do nich będzie darmowy. Na początek jednak te, które w Sylwestra będą zamknięte: Klubowa, Wall Street & Brooklyn Loft, Piwiarnia Warki, KATO, Lorneta z Meduzą, Bahnhof KTW, Upojeni i Kontynuacja.

Kilka lokali zdecydowało się na tanią sylwestrową ofertę. Bez szczególnych atrakcji, ale za to z gwarantowanym miejscem siedzącym. Koszt to zwykle kilkadziesiąt złotych. Za sylwestra zapłacić będzie trzeba m. in. w Faza Club, ale tylko za rezerwację. Cena to 60 zł od osoby (w tym 30 zł do wykorzystania przy barze). Dzięki rezerwacji Sylwestra nie trzeba będzie spędzać na stojąco. Poza tym wstęp jest za darmo. Z kolei w Żółtych Drzwiach opłata za wstęp wyniesie 30 zł (do godziny 00.30, później za darmo). W cenie przekąski na zimno, „coś” na gorąco i lampka szampana o północy. Przez całą noc, aż do godziny 8, będzie grał DJ.

Darmowy wstęp w Sylwestra przygotowali właściciele m. in. Pijalni Wódki i Piwa, Ambasady Wódki i Śledzia, Ministerstwa Śledzia, Mint, Śruby, Amnezji, C4, Ambasady, Browariata i Old Cuban. Niektóre z nich sugerują wcześniejszą rezerwację miejsca.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*