Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Kolejna zabytkowa kamienica w centrum miasta została wyremontowana
Zdjęcie kamienicy przy ul. Stalmacha niedługo po wybudowaniu.
Zdjęcie 9 z 9
Poprzednie
Udostępnij
Reklama