Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
Debiut nowej Pesy w Tramwajach Śląskich. Służbę skończył wagon 105N z 1975 roku
fot. Tramwaje Śląskie.
Zdjęcie 5 z 6
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama