Reklama

Galeria Libero zaprasza na ferie

Galeria Libero to kolejne centrum handlowe w Katowicach, które w czasie ferii organizuje różnego rodzaju atrakcje dla dzieci. To m.in. imprezy na lodowisku, strefa symulatorów sportów zimowych oraz konkursy, animacje i naukę jazdy na łyżwach.

dla najmłodszych od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00 otworzy się Łyżwiarska Szkółka Kubusia, czyli nauka jazdy na łyżwach z profesjonalnym instruktorem. O tej samej porze w weekendy nie tylko dzieci, ale i rodzice będą mogli wypróbować swoje łyżwiarskie umiejętności i wziąć udział w animacjach, konkursach i zabawach na zadaszonym lodowisku.

Wewnątrz centrum,  na scenie na poziomie 0 powstanie specjalnie przygotowana Strefa Sportów Zimowych, czynna codziennie w godzinach otwarcia Libero. Będzie można spróbować swoich sił w skokach narciarskich, slalomie, hokeju i wielu innych dyscyplinach zimowych na konsolach i w symulatorach.

W sobotę 25 stycznia w godzinach 17:00-21:00 zaplanowano pożegnalną imprezę na finał ferii. Imprezę w klimacie disco na lodzie poprowadzi Krzysztof Jankowski z ESKA TV. Każdy łyżwiarz, który weźmie udział w zabawie i pojawi się na lodowisku w ciekawym przebraniu, będzie miał szansę na nagrodę – podwójny bilet do kina!

Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*