Reklama

Galeria Libero rozdaje choinki

Redakcja
Od dzisiaj, po wydaniu na zakupy odpowiedniej kwoty, można w Galerii Libero odebrać choinkę. Tak będzie aż do Wigilii. Drzewek jest tysiąc, a każdego dnia zostanie rozdanych około 90. Decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Galeria Libero rusza z kolejną promocją. W dniach 13-24 grudnia będzie można dostać w centrum handlowym świąteczną choinkę. Warunki są dwa. Trzeba w tych dniach zrobić zakupy za co najmniej 200 zł (na jednym paragonie), a potem znaleźć się wśród pierwszych 90 osób, które danego dnia zostaną obdarowane drzewkiem.

Z kolei od 16 grudnia w Libero rozpocznie się bożonarodzeniowy kiermasz „Niech Żyją Święta”. Będzie można m.in. kupić dekoracje i ozdoby, naturalne kosmetyki, świece, ceramikę i szkło, ręcznie robioną biżuterię i akcesoria, książki i komiksy, herbaty czy słodkości Przy okazji, odbędą się różnego rodzaju warsztaty i spotkania.

Kiermasz Niech Żyją Święta wystartuje 16 grudnia i potrwa do 22 grudnia. Świąteczne stoiska czynne będą od godziny 11:00 do 20:00. W weekend 21-22 grudnia w Libero pojawią się dodatkowi wystawcy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*