Reklama

Fit Life Expo odwołane. Zawodnicy i publiczność czują się oszukani

Zdjęcie archiwalne.

Ł. K.
Nie będzie Arnolda Schwarzenegger i nie będzie całej imprezy. Na kilka dni przed zaplanowanymi targami organizator odwołał imprezę. Setki osób czekają teraz na zwrot pieniędzy za bilety. Zarówno publiczność, jak i zawodnicy czują się oszukani.

W ten weekend miała odbyć się druga edycja dużej imprezy, która w zeszłym roku przyciągnęła do Katowic tłumy. Jednak najpierw organizatorzy Fit Life Expo ogłosili, że – wbrew wcześniejszym zapowiedziom – w imprezie nie weźmie udziału największa gwiazda. O tym, że Arnold Shwarzenneger nie przyjedzie do Katowic ogłosili 19 września. Już wtedy dużo osób zaczęło żądać zwrotu za bilety. Teraz okazuje się, że głośno zapowiadane wydarzenie w Katowicach w ogóle się nie odbędzie. Organizator wydał oświadczenie, w którym tłumaczy że zmuszony został odwołać imprezę ze względu na wycofanie się sponsora i znikome zainteresowanie.

Internauci – zarówno zawodnicy, jak i publiczność – ostro krytykują organizatora. Wiele osób czeka na zwrot pieniędzy od ponad dwóch tygodni. Tak jak pani Agnieszka, która kupiła bilety dla siebie i dla syna. Wydała na nie około 200 zł. – Co tutaj można myśleć? Można być złym prorokiem i sądzić, że to był jakiś celowy zabieg tej firmy i chciała po prostu zdobyć pieniądze. Trudno powiedzieć, jakie tak naprawdę były przesłanki. Na pewno reklama gwiazd, które miały się zjawić – Arnolda Shwarzennegera – to było mega kuszące wydarzenie. W związku z tym ludzi chętnych było aż nadmiar – mówi Agnieszka Jankowska. Jak zapewnia organizator, chętnych nie było wielu, bo bilety kupiło zaledwie kilkaset osób. Prezes Feelgrow Sp. z o.o. i Global Center Group Sp. z o.o. Sp. K. – spółek odpowiedzialnych za organizację wydarzenia, Mateusz Respondek, nie chciał komentować sprawy na tym etapie. Ale zapewnia, że pieniądze zostaną zwrócone wszystkim najpóźniej do końca października. Niezależnie od tego zawody, które miały być wydarzeniami towarzyszącymi Fit Life Expo, odbędą się zgodnie z planem. Zawody IFBB DIAMOND CUP Katowice zostały przeniesione do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Natomiast na placu manewrowym za Spodkiem rozegrane zostanie STIHL Timbersports.


Tagi:

Komentarze

 1. Adam 10 grudnia, 2018 at 9:58 pm - Reply

  10 grudnia i kasy za bilety brak telefu też nikt nie odbiera. Kupiłem bilet za 559zl. Respondek miał być organizatorem fitlife expo 2018 a okazał się parówą i złodziejem.

 2. Marcin 29 października, 2018 at 5:14 pm - Reply

  Do dzisiaj nie zwrócili pieniędzy i brak kontaktu pomimo wyłania prośby o zwrot i kilku prób telefonicznych. Straciłem prawie tysiąc złotych.

 3. Rafał 8 października, 2018 at 12:41 am - Reply

  Respondek, oddaj nam nasze pieniądze!

 4. Krzysztof 6 października, 2018 at 3:44 pm - Reply

  Proszę oddać nam nasze pieniądze za bilety!!!

Dodaj komentarz

*
*