Reklama

Festiwal Disco Polo na Muchowcu

Zespół After Party. Fot www.facebook.com/IAfterParty

Redakcja
Oficjalnie prawie nikt nie słucha, ale na koncertach, również w dużych miastach, są tłumy. Fani disco polo doczekali się pierwszego w Katowicach festiwalu tej muzyki. Odbędzie się w piątek w Dolinie Trzech Stawów. Ceny biletów zaczynają się od 49 zł.

W katowickich klubach zespoły disco polo występują regularnie, ale plenerowej imprezy z takim rozmachem jeszcze nie było. Wystąpi 14 wykonawców: 14 wykonawców: Piękni i Młodzi, MIG, Long & Junior, After Party, Łobuzy, Exaited, Extazy, Camasutra, Exelent, MEJK, Gesek, Etna, DJ Sequence, DiDżej Mietek. Pierwsze zespoły pojawią się na scenie przy lotnisku Muchowiec o godz. 17. Wcześniej, bo o 15, rozpocznie się konkurs debiutantów Disco Polo Star.

Śląski Festiwal Disco Polo to również duże miasteczko festiwalowe z różnymi atrakcjami m.in. wesołym miasteczkiem. Bilety na imprezę można kupić przez internet na stronie www.slaskiedisco.pl lub w sieci Ticketpro (salony Empik) oraz w dniu imprezy w kasach.

W związku z festiwalem oraz organizowanym dzień później Magicland Festival, przez dwa dni (15 i 16 lipca) zamknięty będzie dojazd do Muchowca od skrzyżowania ulic Francuskiej i Lotnisko.

Inaczej będzie też kursował autobus linii 110 jeżdżący do Katowickiego Parku Leśnego. Wszystkie kursy odjeżdżające z przystanku początkowego „Siemianowice Fabud” w kierunku „Muchowiec Pętla”, po obsłudze przystanku „Muchowiec Droga do Lotniska” pojadą do przystanku końcowego „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”. Kursy powrotne odbędą się zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*