Reklama

Fałszywe funty w kantorze w Katowicach. Policja szuka tego mężczyzny [WIDEO]

Redakcja
Młody mężczyzna wprowadził do obiegu fałszywe banknoty. Policja poszukuje podejrzewanego, publikuje nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w namierzeniu mężczyzny.

Wymienił funty w kantorze w Katowicach. Teraz poszukują go policjanci. Młody mężczyzna wszedł 24 stycznia do kantoru w centrum handlowym Auchan przy DTŚ-ce (Trasa Nikodema i Józefa Renców 30). Wyciągnął z portfela 9 banknotów o nominale 20 funtów brytyjskich i wręczył pracownikowi. Później okazało się, że pieniądze były fałszywe. Kasjerka nie dała się nabrać, zabezpieczyła banknoty i przekazała je policji. Mężczyzna, który chciał ją oszukać uciekł. Całą sytuację przy okienku kantoru nagrała kamera monitoringu. Policja prosi o pomoc w namierzeniu podejrzewanego o usiłowanie wprowadzenia w obieg sfałszowanych pieniędzy. To młody mężczyzna o wzroście około 175 cm, jasnych włosach średniej długości i ubrany w zimową kurtkę z jasnym obszyciem.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 29 61, 32 200 23 05, 32 200 20 52, 730 186 614 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

  1. Aldona 20 lutego, 2020 at 2:28 pm - Reply

    tia – i płaćmy tylko kartami płatniczymi – skąd wiadomo, że prócz „cyfr” są tam fizyczne pieniądze?
    O kurcze! Jakie fizyczne pieniądze? – pieniądze które mają swoje poparcie w skarbie państwa.
    Czas chyba wrócić do złota w kieszeni.
    propagandy ciąg dalszy

Dodaj komentarz

*
*