Reklama

Elektroniczna noc w MCK. W ten weekend wraca ElektroKlub

Redakcja
Impreza dla miłośników elektronicznej muzyki po raz kolejny w MCK. Tym razem modne techno ustąpi równie tanecznemu gatunkowi – muzyce house. Świąteczna odsłona ElektroKlubu już w ten weekend.

Świąteczna odsłona imprezy dla fanów klubowej i elektronicznej muzyki wraca do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. ElektroKlub już po raz szósty zapewni 12 godzin koncertów aż do rana. Zaproszeni artyścii tym razem będą porywali do tańca bardziej house’owymi brzmieniami. Gwiazdą VI ElektroKlubu będzie Henrik Schwarz, legenda muzyki house. Wykonawca znany na całym świecie, który łączy muzykę elektroniczną, klasyczną i jazzową. Ma na swoim koncie ponad 100 wydawnictw oraz niezliczoną liczbę występów na żywo z  wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Produkował oficjalne remiksy dla m.in. Coldplay, Foals i Mary J. Blige.
Trochę mniej tanecznie będzie podczas występu HVOB. Electro pop i techno w wydaniu austriackiego duetu to już sprawdzona przez publiczność mieszanka. Wokalistka Anne Müller oraz producent Paul Wallner wystąpili na minionej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Skład artystów dopełniają Brina Knauss, modelka ze Słowenii, która porzuciła pracę na rzecz muzyki oraz Rodriguez Jr., francuski artysta dobrze znany przez klubowiczów na całym świecie.

ElektroKlub VI rozpocznie się w sobotę, 14 grudnia, o godz. 20.00. Potrwa do 7.00 w niedzielę. Nadal można kupić bilet z II puli za 70 zł. W dniu imprezy wejściówki będą kosztowały 80 zł. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*