Reklama

Dzisiaj w nocy autostrada A4 będzie zamykana

Redakcja
Prace na autostradzie A4. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia na trasie pomiędzy Katowicami a Krakowem. Będą one spowodowane zamknięciem jezdni na autostradzie.

Nocne utrudnienia na autostradzie A4. Osoby, które wybierają się z Katowic do Krakowa powinny zaplanować sobie inną trasę lub uzbroić się w cierpliwość. Dotyczy to zwłaszcza podróżnych, którzy wybierają się na lotnisko w Balicach. Dzisiaj w nocy zaplanowano demontaż bramownicy znajdującej się tuż przed punktem poboru opłat w Mysłowicach. Oznacza to, że w nocy z 26 na 27 listopada obowiązywała będzie w tym miejscu tymczasowa organizacja ruchu. Zostanie ona wprowadzona w rejonie km 352+150 autostrady A4. Zarządca autostrady, spółka Stalexport Autostrada Małopolska, zapowiada czasowe zamknięcia autostrady A4 Katowice-Kraków. Jezdnia w kierunku Krakowa ma być zamykana kilkukrotnie na maksymalnie 15 minut. – Prosimy kierowców o zwrócenie szczególnej uwagi na oznakowanie miejsca wykonywania robót oraz o planowanie podróży na lotnisko w Balicach z uwzględnieniem możliwego wydłużenia jej czasu w związku z prowadzonymi pracami – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexportu Autostrady Małopolskiej.

Na autostradzie zakończył się niedawno ostatni etap wymiany nawierzchni, który obejmował 6-kilometrowy odcinek między węzłem Jeleń a bramkami w Mysłowicach. Kontynuowane są prace związane z poszerzeniem wlotów na punkty poboru opłat w Balicach i w Mysłowicach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*