Reklama

Dziś piknik lokalny na pl. Andrzeja

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
To pierwszy, ale nie ostatni Piknik Lokalny na pl. Andrzeja. Do października 2020 w każdą ostatnią sobotę miesiąca w centrum miasta będzie można m.in, pozbyć się niepotrzebnych rzeczy oraz wziąć udział w warsztatach. Organizatorami wydarzenia są  UPstore – lokal na kulturę oraz Stowarzyszenie IKS.

Piknik potrwa od 10 do 14. Jednym z głównych wydarzeń będzie 6. edycja Miejskiej Garażówki, na której każdy mieszkaniec będzie mógł sprzedać lub pozyskać różnego rodzaju rzeczy, jak ubrania, zabawki, książki, wyposażenie domu, płyty cd, vhs, drobne meble itd. Będzie też namiot, do którego będzie można oddać za darmo rzeczy (rośliny, książki, ubrania), które wcześniej się nie sprzedały, a właściciele chcieliby je przekazać komuś bardziej potrzebującemu. Można również coś zabrać, nie pozostawiając niczego lub wymienić rzecz za rzecz bez wymiany gotówkowej.
W czasie pikniku odbędą się również 30-minutowe warsztaty z rytmiki. W programie śpiew, taniec, zabawy muzyczne ekologicznymi instrumentami. Będzie też  joga na trawie, które poprowadzi jedna z Radnych Jednostki Pomocniczej w Śródmieściu – Lidia Machaj. Piknik Lokalny będzie też okazją do poznania innych radnych RJP Śródmieście.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*