Reklama

Dzień dobry Katowice. Znane są już „wyniki” działania pierwszej instalacji solarnej na mieszkalnym budynku komunalnym

Jest piątek, 3 czerwca. To będzie bardzo ciepły i słoneczny dzień. Przez cały dzień niebo ma być bezchmurne. Już rano termometry wskażą 15 stopni Celsjusza, a po południu temperatura wzrośnie do 25-26.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 15 rozpocznie się trzydniowy zlot food trucków w Katowickim Parku Leśnym na Muchowcu.

W Miejskim Domu Kultury Bogucice Zawodzie, przy ul. Markiefki od godziny 17.00 odbywać się będzie Dzień Dziecka pod hasłem „Estrada dla Bajtla”. W programie m.in. koncert Alicji Janosz oraz inne atrakcje i niespodzianki.

Miejska Biblioteka Publiczna na boisku szkolnym przy ul. Goetla 2 w Murckach zaprasza od godz. 17 na plenerową imprezę dla dzieci Klimat na czytanie. W programie m.in. Eko cuda – warsztaty plastyczne, Akademia czytania, Eko Bingo, Czytelnia pod Sówką, Zagadki literackie z nagrodami, rodzinne zabawy z chustą animacyjną.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Na jednym z budynków KZGM testowo zamontował panele solarne do podgrzewania wody. Znane są już wyliczenia na temat tego, czy to się opłaca.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

W Dolinie Trzech Stawów będzie można wypożyczyć sprzęt pływający. Więcej TUAJ.

Trzech mężczyzn, którzy przyjechali do Katowic z Kielc na wieczór kawalerski, wywołało bójkę w centrum miasta. Jeden z nich kilka razy ugodził nożem innego mężczyznę. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*