Reklama

Dzień dobry Katowice. W mieście stanie nowy pomnik

Redakcja
Jest piątek, 10 listopada. Jak podaje IMGW, dzisiaj znowu ma trochę mocniej wiać. Zwłaszcza po południu prędkość maksymalna wiatru może wynieść ponad 20 km/h. Termometry pokażą od 6 do 8 stopni Celsjusza. Możliwe są przelotne opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10.00 w MCK rozpoczęcie Śląskich Targów Książki. Więcej TUTAJ.

O godz. 10.00 w MCK rozpoczęcie 2. Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 w Strefie Centralnej ogłoszenie wyników konkursu na projekt pomnika Ofiar Deportacji Mieszkańców Górnego Śląska do Związku Sowieckiego w 1945 roku.

O godz. 17.00 w MDK Południe (filia w Ligocie, ul. Franciszkańska 33) koncert z okazji Święta Niepodległości „Droga do wolności”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) wernisaż instalacji Mirosława Bałki w „Galerii jednego dzieła”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Z wysokiego budynku w centrum Katowic zniknie azbest. Zmieni się też kolor elewacji.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Spotkanie mieszkańców os. Tysiąclecia z inwestorem było burzliwe. Mieszkańcy nie chcą nowych bloków, a deweloper nie chce zmienić planów. Więcej TUTAJ.

W wypadku w centrum Katowic ranna została jedna osoba, a ruch w tunelu pod Galerią Katowicką był utrudniony. Więcej TUTAJ.

Mężczyźni zatrzymani z maczetami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami w Bogucicach odmówili składania wyjaśnień. Mamy nowe nagranie z interwencji policji. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*