Reklama

Dzień dobry Katowice. Utrzymanie nowego stadionu będzie bardzo kosztowne

Jest piątek, 7 czerwca. Pogoda w piątek będzie podobna do tej w czwartek. Przez większą część dnia będzie słonecznie, ale może też przelotnie popadać. Opady są prognozowane przede wszystkim około godz. 15. Temperatura maksymalna wyniesie 24 stopnie Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 15 w Parku Powstańców Śląskich rozpoczyna się Festiwal Azjatycki. W food truckach będą dostępne m.ni. pierożki dim sum, gyoza, wontony, sajgonki oraz wiele innych, ramen, zupa pho, świeże japońskie sushi i gruzińskie chaczapuri. Nie zabraknie dań kuchni chińskiej, tajskiej, koreańskiej, wietnamskiej i malezyjskiej. W piątek festiwal będzie czynny do godz. 21.

O godz. 19 w lokalu przy ul. Kordeckiego 5 rozpocznie się spotkanie z Dariuszem Zalegą pt. Od chacharów do aktywizmu: dyskusja wokół ludowej historii Górnego Śląska”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Powoli kończy się budowa stadionu miejskiego przy ul. Upadowej. Wiadomo już ile może kosztować utrzymanie tego obiektu. Dziś w portalu Katowice24.info rozmowa z prezesem spółki, która będzie zarządzać stadionem.

Wywiad ukazał się TUTAJ.

Wczoraj pisaliśmy m.in, o tym, że:

KZGM nie ma pieniędzy na wymianę okien w mieszkaniach komunalnych. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*