Reklama

Dzień dobry Katowice. To będzie pogodny dzień

Redakcja
Dziś jest wtorek 13 czerwca. Według prognozy IMGW to będzie ciepły, ale nie gorący dzień. Rano temperatura wyniesie 16 stopni Celsjusza. Po południu wzrośnie do maksymalnie 20 stopni. W nocy ochłodzenie do 12. Będzie pogodnie, choć co jakiś czas niebo może się zachmurzyć. Wiatr będzie słaby (2-6 m/s) i będzie wiał z zachodu.

Dzieje się w Katowicach:

„Światowy miesiąc Seniora” – EkoWarsztaty (MDK Bogucice-Zawodzie, ul. Marcinkowskiego 13) – cykl warsztatów i spotkań w ramach projektu Inicjatywy Lokalnej „Światowy miesiąc Seniora”. Dla Seniorów z Zawodzia, Bogucic i Dąbrówki Małej organizatorzy przygotowali ciekawe zajęcia. O godz. 17:00 rozpoczną się warsztaty, podczas których uczestnicy zbudują budki lęgowe dla ptaków, które później zostaną zawieszone w parkach i na skwerach. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Urząd miasta zapowiada, że w centrach przesiadkowych samochód na parkingu będą mogli bezpłatnie zostawić tylko posiadacze biletów miesięcznych komunikacji publicznej. Sprawdziliśmy jak to wygląda w miastach, w których system „Parkuj i jedź” już działa.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

W kolejnym odcinku naszej akcji „Zamieszkaj w Katowicach” napisaliśmy w jaki sposób i na jakich zasadach można kupić mieszkanie komunalne od miasta. Więcej TUTAJ.

W Katowicach od kilku tygodni działa nowa porodówka. Więcej TUTAJ.

Lista wykonawców festiwalu Tauron Nowa Muzyka została już zamknięta. Szczegóły TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*