Reklama

Dzień dobry Katowice. Temat drogi rowerowej na ul. Lotnisko wciąż budzi duże emocje

Redakcja
Jest środa, 18 czerwca. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj znowu będzie deszczowo. Najpierw rano zapowiadane są słabe opady deszczu, a po południu możliwa jest krótka ulewa. Jednak temperatura ma być jeszcze wyższa niż w dniach poprzednich. Już rano wyniesie ok. 20 stopni Celsjusza. Później wzrośnie aż do 27 stopni.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Deklaracja miasta odnośnie zmiany projektu budowy drogi rowerowej przy ul. Lotnisko nadal nie zadowala wielu mieszkańców. Chodzi o pozostawienie trzech pasów drogi dla samochodów.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Polski rząd jak czeski. Wielka Brytania, Irlandia Północna, Szwecja i Portugalia na „czarnej liście”. Więcej TUTAJ.

Pościg, uszkodzony radiowóz i narkotyki. Akcja policji w Katowicach zakończona zatrzymaniem dwóch młodych mężczyzn. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Komentarze

 1. Luk 19 czerwca, 2020 at 1:20 pm - Reply

  Tym miastem zarzadza nie odpowiednia osoba nie majaca pojecia o swoim miescie !!! Krupe interesuja tylko biznesy z deweloperka !!! Drzewa dla niego mogly by nie istniec moze chce podusci wszytkich mieszkancow kce bo smog w tym miescie to standart!!!!

  • mixmix 19 czerwca, 2020 at 5:41 pm Reply

   smog w Katowicach to standard? Chyba dawno w centrum nie byłeś. Nawet w zimie centrum jest żadko zasmogowane. Najbardziej zalesione miasto w całej Polsce. Ponad 40% powierzchni gminy Katowice to las. Widać żeś nietutejszy.

   • Piotr 20 czerwca, 2020 at 8:38 am Reply

    Tak. Zimą smog w Katowicach to standard.

    • mixmix 20 czerwca, 2020 at 11:46 pm Reply

     Nie, to kłamstwo. Smog w centrum Katowic to nie jest codzienność zimą.

 2. Gość 18 czerwca, 2020 at 8:30 am - Reply

  Wczoraj t. 17 czerwca br. o godz. 21.28 w Katowicach odczuwalny był bardzo silny wstrząs. Niepokojący jest fakt, że na stronie internetowej Wyższego Urzędu Górniczego takie informacje nie są zamieszczane, nie można ich odnaleźć.

 3. mbbm 18 czerwca, 2020 at 7:28 am - Reply

  Taka ładna alejka, a tyle drzew chcą wyciąć. A swoją drogą, to po co ta ścieżka? Przecież lotnisko można objechać z drugiej strony, podobnie jak osiedle na Francuskiej. Co ona ma łączyć? Auchan z ogródkami działkowymi?

  • E 18 czerwca, 2020 at 6:29 pm Reply

   Wyciąć chcą też 55 (55 drzew, wysokich, zadbanych, dających tlen i cień, jedynych tutaj!!!!) jesionów przy Al. Korfantego, obok jest ul. Jesionowa, która swą nazwę zawdzięcza temu, że kiedyś rosły tu drzewa, teraz zostało zero jesionów, mamy 2 chore kasztanowce… Ta obecna polityka jest jak walec dla przyrody!!!

Dodaj komentarz

*
*