Reklama

Dzień dobry Katowice. Projektant osiedla „Mieszkanie Plus” w Katowicach wybrany

Redakcja
Jest środa, 25 października. Według IMGW, chłodno ma być przez cały dzień. Zwłaszcza rano, kiedy termometry mogą pokazać nawet ok. 2 stopni Celsjusza. Chociaż później temperatura wzrośnie do 9 stopni, to ta odczuwalna będzie znacznie niższa.Wyniesie od 3 do 4 stopni Celsjusza. Po południu wiatr ma wiać nieco mocniej, ale nie powinno padać.

Dzisiaj w Katowicach:

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (filia „Dąb”, ul. Krzyżowa 1) spotkanie pt. „Duńska HYGGE – mit, czy prawda?”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej (pl. Rady Europy 1) spotkanie pt. „Dawne katowickie kawiarnie i ich bywalcy”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w kinie Kosmos pokaz filmu „Urodzeni mordercy” połączony z prelekcją. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w NOSPR otwarcie targów WOMEX 17. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wiadomo już jak będzie wyglądało osiedle z programu „Mieszkanie Plus', które powstanie w Katowicach. Wybrano projekt warszawskiej pracowni.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Lekarze dołączyli do studentów podczas marszu w centrum Katowic. Są zgodni, że opieka zdrowotna w Polsce wymaga dużych zmian. Więcej TUTAJ.

W Silesia City Center przebudowana została strefa gastronomiczna. Dyrekcja chciała dostosować ją do obowiązujących trendów. Centrum handlowe wydało na ten cel 6,5 mln zł. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*