Reklama

Dzień dobry Katowice. Projektant osiedla „Mieszkanie Plus” w Katowicach wybrany

Redakcja
Jest środa, 25 października. Według IMGW, chłodno ma być przez cały dzień. Zwłaszcza rano, kiedy termometry mogą pokazać nawet ok. 2 stopni Celsjusza. Chociaż później temperatura wzrośnie do 9 stopni, to ta odczuwalna będzie znacznie niższa.Wyniesie od 3 do 4 stopni Celsjusza. Po południu wiatr ma wiać nieco mocniej, ale nie powinno padać.

Dzisiaj w Katowicach:

O godz. 17.00 w MDK Koszutka (filia „Dąb”, ul. Krzyżowa 1) spotkanie pt. „Duńska HYGGE – mit, czy prawda?”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej (pl. Rady Europy 1) spotkanie pt. „Dawne katowickie kawiarnie i ich bywalcy”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w kinie Kosmos pokaz filmu „Urodzeni mordercy” połączony z prelekcją. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w NOSPR otwarcie targów WOMEX 17. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wiadomo już jak będzie wyglądało osiedle z programu „Mieszkanie Plus’, które powstanie w Katowicach. Wybrano projekt warszawskiej pracowni.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Lekarze dołączyli do studentów podczas marszu w centrum Katowic. Są zgodni, że opieka zdrowotna w Polsce wymaga dużych zmian. Więcej TUTAJ.

W Silesia City Center przebudowana została strefa gastronomiczna. Dyrekcja chciała dostosować ją do obowiązujących trendów. Centrum handlowe wydało na ten cel 6,5 mln zł. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*