Reklama

Dzień dobry Katowice. Podziemny garaż w centrum Katowic stoi pusty

Redakcja
Jest poniedziałek, 24 lipca. Jak podaje IMGW, będzie trochę chłodniej, ale pogodnie. Przez cały dzień niebo ma być zachmurzone. Termometry pokażą od 18 stopni Celsjusza rano do 23 stopni po południu. Wiatr będzie słaby. Dopiero wieczorem i w nocy mogą pojawić się słabe opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji transportu rady miasta (ul. Młynska, s. 4, 5).

O godz. 19.oo w Namaste (ul. Sobieskiego 27) pokaz filmów podróżniczych. W programie trzy produkcje: „Wszystko prawie o wyprawie”, „Snow Story” i „Cisza nad obłokami”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w Drzwiach Zwanych Koniem pokaz filmu „Barwy granatu” w reż. Sergeia Parajanova. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Podziemny garaż na kilkadziesiąt samochodów w centrum Katowic jest zamknięty od dawna. Jest szansa, że zostanie wyremontowany i udostępniony mieszkańcom kilku wspólnot.

Trwa budowa drogi dojazdowej w Koszutce. To projekt z budżetu obywatelskiego.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Kopnął go w twarz i zostawił leżącego na ulicy. Dzięki pomocy internautów policja zatrzymała agresywnego 17-latka. Więcej TUTAJ.

Mieszkańcy jednego z osiedli w Bogucicach przez kilka lat starali się o parking. W końcu udało się przekonać miasto. Dzięki inicjatywie powstało prawie 200 miejsc postojowych. Więcej TUTAJ.

Toalety w Spodku od dawna proszą się o remont. Zarządca Spodka wspólnie z SARP ogłasza konkurs na koncepcję ich przebudowy. Inwestycja ma kosztować ok. 1,5 – 2 mln zł. Więcej TUTAJ.

Do budowanej Galerii Libero wprowadzi się kolejna znana marka. Jej sklep zajmie powierzchnię prawie 2 tys. m kw. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*