Reklama

Dzień dobry Katowice. Na Rynku rozpoczyna się festiwal piwa

Redakcja
Jest czwartek, 29 czerwca. Według IMGW, możliwe są niewielkie opady. Deszcz może pojawić się wczesnym popołudniem. Przez większą część dnia będzie mocniej wiało. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 8 m/s. Nadal ma być gorąco. Od 22 stopni Celsjusza rano do 26 stopni po południu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 14.00 na Rynku rozpocznie się Śląski Festiwal Piwa. Więcej TUTAJ.

O godz. 15.00 w Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9) wykład pt. „Podziel się historią: Powstania śląskie i plebiscyt”. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 w Drzwiach Zwanych Koniem (ul. Warszawska 37) spotkanie pt. „Bliskowschodnie Klimaty” z arabskimi baśniami i muzyką na żywo. Więcej TUTAJ.

O godz. 21.00 w KATO ZWEI wystąpi duet We Draw A. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Nowa droga w Janowie miała powstać już dawno. Mieszkańcom w końcu udało się zmobilizować miasto do działania.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Ponad stuletnia kamienica popada w coraz większą ruinę. Mieszkańcy chcą, żeby została wyburzona, ale nikt nie chce im pomóc. Więcej TUTAJ.

Węzeł przesiadkowy przy ul. Sądowej ma ułatwić życie pasażerom i kierowcom. Inwestycja będzie kosztować prawie 60 mln zł. Miasto otrzymało na nią unijne pieniądze. Więcej TUTAJ.

W jednej z dzielnic krążą mężczyzna i kobieta, którzy próbują wyłudzać pieniądze od mieszkańców. Podają się za pracowników KZGM. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*