Reklama

Dzień dobry Katowice. Mieszkańcy os. Tysiąclecia mają już dość wandali

Ł. K.
Jest wtorek, 9 grudnia. Zgodnie z prognozą IMGW, rano może być ślisko. Z powodu ujemnej temperatury, drogi i chodniki mogą być oblodzone. Termometry pokażą w ciągu dnia od -2 do 1 stopnia Celsjusza. Wiatr będzie słaby, a wieczorem i w nocy mają pojawić się słabe opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 14.00 posiedzenie komisji rewizyjnej rady miasta.

O godz. 17.00 w Bibliotece Śląskiej spotkanie podróżnicze pod tytułem „Podróżowanie to szukanie baśni – opowieści o drodze z Patagonii na Alaskę”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim (al. Korfantego 3) warsztaty z fotografii abstrakcyjnej. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w kinie Światowid przedpremierowy pokaz filmu „Pomiędzy słowami” i spotkanie z jego reżyserką Urszulą Antoniak. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Szlabany na os. Tysiąclecia po raz kolejny zniszczyli wandale. Miał być monitoring, ale spółdzielnia nadal nad nim pracuje. Mieszkańcy są coraz bardziej zdenerwowani.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Alarm bombowy w centrum Katowic spowodował gigantyczne korki. Okazało się, że podejrzana walizka była pusta. Więcej TUTAJ.

Podejrzane o pobicie nastolatki kobiety są w rękach policji. Same zgłosiły się na komisariat, a we wtorek zostaną przesłuchane. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*