Reklama

Dzień dobry Katowice. Miasto wyda ponad 1,5 mln zł na staw na os. Tysiąclecia

Redakcja
Jest poniedziałek, 20 listopada. Jak podaje IMGW, dzisiaj będzie wietrznie i może padać. W nocy w mieście spadł pierwszy śnieg. W ciągu dnia możliwe są za to słabe opady deszczu, ale tylko rano. Temperatura wyniesie 1-2 stopnie Celsjusza. Jednak z powodu dość silnego wiatru (prędkość do 30 km/h) temperatura odczuwalna może spaść nawet do -10 stopni.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji transportu rady miasta.

O godz. 19.00 w kinie Światowid rozpoczęcie Tygodnia Filmu Niemieckiego. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Po stawie na os. Tysiąclecia będzie można pływać za darmo. Nowa inwestycja przy stawie Maroko ma kosztować ponad 1,5 mln zł. Więcej TUTAJ.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Wysyp „widowiskowych” wydarzeń na Stadionie Śląskim, kolorowy strój i opalenizna katowickiego radnego i walka o władzę w PO. Kolejny odcinek „Zbitej śmietanki” do przeczytania TUTAJ.

Pięć projektów do Budżetu Obywatelskiego zostało zrealizowanych na północy Katowic. Są nowe ławki, nowe kosze na śmieci, rośliny i oświetlenie. Jest też miejsce do uprawiania sportu na wolnym powietrzu. Więcej TUTAJ.

Strażnicy miejscy przyklejają naklejki na piece mieszkańców. Akcja ma na celu przypomnienie o konieczności wymiany domowych palenisk. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*