Reklama

Dzień dobry Katowice. Miasto przymierza się do dużej drogowej inwestycji

Redakcja
Jest poniedziałek, 6 lipca. Jak podaje IMGW, dzisiaj nadal będzie gorąco. Jednak możliwe są też przelotne opady deszczu. Niebo ma być zachmurzone, a wiatr łagodny. Termometry pokażą od 20 do 27 stopni Celsjusza.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Urzędnicy biorą się za długo zapowiadane przedłużenie jednej z głównych ulic w mieście. Będzie koncepcja i konsultacje dotyczące ul. Bocheńskiego.

Tekst ukazał się TUTAJ.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Rafał Trzaskowski tydzień przed II turą wyborów odwiedził Katowice. Jego żona zapowiedziała kolejny dodatek za dziecko. Więcej TUTAJ.

Baseny w Katowicach otwarte. Są duże ograniczenia na Bugli i przy Rolnej. Więcej TUTAJ.

Duże zmiany kadrowe i organizacyjne w Urzędzie Miasta Katowice. Szczegóły TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Komentarze

 1. Mike 6 lipca, 2020 at 6:15 pm - Reply

  Jest 6 lipca 2158 roku, upalnie, z zachodu nadchodzi burza piaskowa, hordy zdziczałych piesków preriowych atakują ludzi w osadzie Brynów, w południe rzecznik prasowy UM Katowice podał szokującą informację, że jednak będzie przedłużenie ul. Bocheńskiego w kierunku południowym. Grupka 150 mieszkańców (czyli 10% populacji miasta) Katowic przyjęła decyzje urzędników bardzo entuzjastycznie….

  😀

 2. Mike 6 lipca, 2020 at 6:01 pm - Reply

  Nieprawdopodobna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!
  „Urzędnicy biorą się za długo zapowiadane przedłużenie jednej z głównych ulic w mieście. Będzie koncepcja i konsultacje dotyczące ul. Bocheńskiego”
  Urzędnicy przymierzają się do tego od dobrych kilkudziesięciu lat, niektórzy pewnie całą swoją „karierę” urzędniczą „oblecieli” na tej inwestycji. Niewielu pewnie pamięta, że tędy miała przebiegać autostrada A1 i tutaj miał być węzeł z A4. A1 miała dalej biec w stronę akademików na Ligocie i dalej w stronę Mikołowa. Pomysł upadł, Gliwice wygrały, a Katowice są w czarnej du…. Jest jeden wielki korek i paraliż komunikacyjny, a urzędasy jeszcze mówią, że nie bezie rond, bo trzeba ruch spowolnić. Po prostu brak słów, kto tym miastem rządzi!!!

Dodaj komentarz

*
*