Reklama

Dzień dobry Katowice. Miasto jest zainteresowane kupnem kamienicy przy Rynku

Redakcja
Jest wtorek, 25 września. Według prognozy IMGW to będzie kolejny zimny dzień. Termometry pokażą w ciągu dnia maksymalnie 11 stopni Celsjusza. Nie powinno padać, chociaż przez większą część dnia niebo będzie zachmurzone. Wczesnym popołudniem na chwilę może wyjść słońce. Wiatr będzie słabszy niż w poniedziałek i ma wiać z prędkością do 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11 rozpocznie się posiedzenie komisji rewizyjnej rady miasta (sala 4, 5, ul. Młyńska 4)

O godz. 17 w MDK Koszutka (ul. Grażyńskiego 47) rozpocznie się spotkanie pt. „Nowa Zelandia – kraina nie tylko Maorysów”. O ojczyźnie Maorysów, ptaszka kiwi oraz innych dziwnych stworzeń, a także niesamowitych krajobrazach i filmowych planach „Władcy pierścieni” opowiadać będzie Michał Jarnecki, historyk i podróżnik, który odwiedził już 165 państw.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Miasto jest zainteresowane kupnem kamienicy przy Rynku, w której do niedawna mieściła się siedziba Muzeum Śląskiego.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie zboczeńca, który atakuje kobiety w pobliżu Silesia City Center. Więcej TUTAJ.

Po awarii windy, trzech fotografów utknęło na trzy godziny na 4. piętrze kamienicy w centrum miasta. Mogli zejść schodami, ale ochroniarz nie chciał ich przeprowadzić przez biuro jednego z najemców. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*