Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj zostanie pokazany dom modelowy programu Mieszkanie Plus

Ł. K.
Jest piątek, 8 września. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj nie powinno padać. Mimo to, niebo będzie przez większą część dnia zachmurzone. Temperatura będzie kilka stopni wyższa niż w poprzednich dniach. Termometry pokażą od 10 do 19 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.30 w Królestwie (rondo im. Jerzego Ziętka) ogłoszenie zwycięzców konkursu na projekt wielorodzinnego domu modelowego programu Mieszkanie Plus.

O godz. 14.00 na pl. Grunwaldzkim (Galeria Artystyczna) odsłonięcie rzeźby upamiętniającej plastyka i filmowca
Antoniego Halora.

O godz. 19.00 w Kościele św. Szczepana (ul. Markiefki 89) pierwszy koncert z okazji 152. urodzin Katowic.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Pokażemy jak będzie wyglądał tzw. dom modelowy programu Mieszkanie Plus, który zostanie zbudowany (zwielokrotniony) w Katowicach przy ul. Korczaka.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Bebok, strziga, utopek i inne. Figurki postaci z bajek na Szlaku Śląski Godki to nowa atrakcja w Katowicach. Ma przyciągać do ciekawych miejsc i promować śląska tradycję. Więcej TUTAJ.

Mężczyzna przechodził w niedozwolonym miejscu przez tory. Wpadł pod pociąg i zmarł na miejscu. Policja ustaliła już jego tożsamość i poinformowała rodzinę. Więcej TUTAJ.

Kiedy już jest trochę bliżej wynajęcia pawilonu na Rynku, okazuje się, że przetarg jest bublem. Mamy kilka propozycji jak to naprawić. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*