Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj spotkanie prezydenta z mieszkańcami Podlesia

Redakcja
Jest poniedziałek, 27 marca. Zgodnie z prognozą IMGW, dzień będzie słoneczny. Niebo powinno być bezchmurne, momentami możliwe jest niewielkie zachmurzenie. Rano termometry pokażą około 0 stopni Celsjusza, a po południu temperatura wzrośnie nawet do 10 stopni. Wiatr, głównie z zachodu, będzie wiał z prędkością około 3 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji transportu rady miasta (ul. Młyńska 4, s.4).

O godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 21 (ul. Malczewskiego 1) spotkanie prezydenta Marcina Krupy z mieszkańcami Podlesia.

O godz. 17.00 w MDK Koszutka spotkanie z Ireneuszem Miczką z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.15 w kinie Światowid otwarcie 17. Tygodnia Kina Hiszpańskiego. W programie pokaz filmu „Za późno na gniew” i pokaz flamenco. Wstęp 18 zł. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Katowice dostaną prawie pół miliarda złotych na budowę dwóch kluczowych węzłów drogowych. Napiszemy o tym, jak dokładnie będą wyglądały te inwestycje.

Będziemy też na spotkaniu prezydenta z mieszkańcami Podlesia.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Rozpoczęła się budowa drogi rowerowej w Dąbrówce Małej. Nie wszystkim podoba się jej przebieg. Więcej TUTAJ.

Barierki mają zabezpieczyć zieleń przed kierowcami. Oprócz tego, że spełniają swoją rolę, to dodatkowo szpecą strefę kultury. Nasz komentarz znajdziecie TUTAJ.

W jego kolekcji znajduje się m.in. najstarszy wyprodukowany w Polsce rower z 1925 r. Pan Wojciech swoje zbiory trzyma w bloku na os. Paderewskiego. Więcej TUTAJ.

O przewodniczącym „Solidarności”, któremu policja musiała pomóc wyjść z imprezy oraz o radnym, któremu na imprezę nie udało się wejść na „krzywy ryj” piszemy w kolejnym odcinku Zbitej Śmietanki.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*