Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj mecz reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim

Redakcja
Jest wtorek, 27 marca. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj znowu może trochę popadać. Deszcz pojawi się rano, a słabe opady mogą utrzymać się mniej więcej do południa. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 1 do 6 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby, a niebo zachmurzone.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 18.00 w kinie ASP (ul. Raciborska 50) pokaz „Nowe z Wydziału Radia i Telewizji: Filmy Piotra Januszkiewicza”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w kinie Kosmos zakończenie cyklu pokazów „Ja, Marta… ” i spotkanie z reżyserką Mártą Mészáros. Więcej TUTAJ.

O godz. 19.00 w klubie Namaste (ul. Jana III Sobieskiego 27) spotkanie z Tomaszem Kobielskim „Korona Ziemi dla każdego”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kilka samochodów zostało zdewastowanych jednej nocy w Katowicach. Sprawą zajmuje się policja.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Mecz polskiej reprezentacji na Stadionie Śląskim to duże utrudnienia w ruchu. Dotkną one również mieszkańców, bo część wjazdów na os. Tysiąclecia będzie zamknięta. Więcej TUTAJ.

Nowa osiedle pod nazwą „Nowa Koszutka” powstanie w niedaleko Silesia City Center. Budowa ruszy za ok. dwa miesiące, a sprzedaż mieszkań trwa. Więcej TUTAJ.

Szlak Ślonski Godki zniszczony po raz kolejny. Jedna z figurek została skradziona w centrum Katowic najprawdopodobniej przez złomiarza. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*