Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj będzie pogodnie

Redakcja
Jest poniedziałek, 5 czerwca. Według IMGW, dzień będzie pogodny. Niebo tylko momentami będzie zachmurzone i nie powinno padać. Termometry pokażą od 15 do 22 stopni Celsjusza. Wiatr ma być słaby. Maksymalnie będzie wiał z prędkością 3 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.00 w Strefie Innowacji Miasta Katowice (ul. Francuska 70) szkolenie „ABC podejmowania działalności gospodarczej”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Straż Miejska w Katowicach w końcu może interweniować i wystawiać mandaty kierowcom, którzy nielegalnie parkują na drodze rowerowej przy NOSPR.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

To był kolejny nieudany sezon dla piłkarzy GKS-u. Dlaczego klub, który dostaje wszystko na tacy, nie ma żadnych osiągnięć? Powodów jest kilka. Więcej TUTAJ.

Zadyma podczas piątkowego meczu w Chorzowie. Kibice Ruchu palili flagi GKS Katowice. Policja interweniowała konno. Część z funkcjonariuszy podszyła się pod fotoreporterów. Więcej TUTAJ.

Tor do organizacji imprez motoryzacyjnych, „kaczkomaty” do karmienia kaczek i przedłużenie strefy kultury. To niektóre z pomysłów. Do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy zgłosili 350 projektów. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*