Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś rozpoczyna się turniej hokejowy w Spodku

Redakcja
Dziś jest czwartek, 9 lutego. Według prognozy IMGW temperatura będzie dziś utrzymywać się na poziomie -2 stopni Celsjusza. Niebo będzie bardzo zachmurzone, możliwe słabe opady śniegu. Wiatr wschodni będzie wiał z prędkością 3 m/s. W nocy temperatura spadnie do -6 stopni, a wiatr przyspieszy do 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 16 w Spodku mecz hokejowy Włochy – Ukraina. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19.30 w Spodku mecz hokejowy Polska – Słowenia. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 18 w Klubie Jagiellońskim spotkanie pt. „Wielki Brat patrzy, mali bracia się boją”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 18 w klubie Absurdalna spotkanie Deutchcafe. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19 na Scenie w Galerii spektakl pt. „Dali”. Więcej informacji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Teatr Śląski szykuje na ten rok kilka premier. Będzie o Śląsku i o problemach współczesnego świata. Jeden ze spektakli zostanie wystawiony w Sali Sejmu Śląskiego.

Koleje Śląskie mają już dość kiboli. Spółka zmieniła regulamin przewozów, żeby w większym stopniu zabezpieczyć swoje składy i normalnych pasażerów przed pseudokibicami.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Początek wiosennego sezonu piłkarskiego już w ten piątek. O tym, jak przygotowała się do niego śląska policja, przeczytacie TUTAJ.

Partia Razem zaczęła zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum. Chcą głosowania nad reformą oświaty. Więcej na ten temat TUTAJ.

Dwóch mężczyzn napadło na sklep jubilerski w Piotrowicach. Policja wciąż poszukuje jednego ze sprawców. Więcej na ten temat TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*