Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś protest pracowników Szpitala Murcki

Redakcja
Jest środa, 4 stycznia. Jak podaje IMGW, temperatura będzie się dziś utrzymywać na poziomie 1 stopnia Celsjusza. Zachmurzenie będzie duże, możliwe słabe, przelotne opady śniegu. Wiatr zachodni będzie wiał z prędkością 7 m/s. W nocy spadek temperatury do -5 stopni, wiatr zmieni kierunek na północno-zachodni.

Dzieje się w Katowicach:

W godz. 10-12 ma się odbyć protest pracowników Szpitala Murcki, którzy boją się o swoją przyszłość.

O godz. 11 sesja rady miasta, na której radni zatwierdzą stawki za wodę i odprowadzanie ścieków.

O godz. 13 posiedzenie komisji edukacji rady miasta.

O godz. 15 spotkanie zespołu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

O godz.19 w Klubie Podróżników (ul. Sobieskiego 27) śpiewanki gitarowe – okazja do wspólnego pośpiewania i posłuchania przebojów poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. Mile widziane osoby z instrumentami.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Katowickie Wodociągi sprzedają działki, na których zostawiają samochody mieszkańcy Tysiąclecia. Nabywca niekoniecznie musi być zainteresowany utrzymaniem parkingów.

Wczoraj pisaliśmy o:

Wydział edukacji został włączony do wydziału sportu i turystyki. O zmianach w urzędzie miasta przeczytacie TUTAJ.

Dzięki niej katowiccy strażacy będą mogli dotrzeć jeszcze wyżej. Więcej informacji o nowej drabinie zakupionej przez komendę miejską PSP znajdziecie TUTAJ.

Choć to kawiarnia, główną atrakcją lokalu nie są kawy ani herbaty. O nowym miejscu dla wielbicieli gier planszowych przeczytacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*