Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś pogoda się poprawi

Redakcja
Jest środa, 5 czerwca. Dziś pogoda będzie znacznie lepsza niż wczoraj. Nie będzie padać, a przez większą część dnia będzie słonecznie, choć chwilami niebo będzie częściowo zachmurzone. Temperatura maksymalna wyniesie 24 stopnie Celsjusza. Wiatr będzie słaby.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11.00  w Instytucie im. Wojciecha Korfantego odbędą się drugie warsztaty w ramach projektu „Szałot kulturowy. Warsztaty o tradycji dla młodzieży”. Czerwcowe warsztaty poświęcone będą tradycjom kulinarnym, a motywem przewodnim do rozważań nad różnorodnością będzie sałatka jarzynowa zwana na Śląsku szałotem.

O godz. 13 rozpocznie się posiedzenie komisji kultury rady miasta. Więcej TUTAJ.

Filmem “Królestwo zwierząt” (godz. 18:15) rozpocznie się 5 czerwca Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Światowidzie. Więcej TUTAJ.

O godz. 10 rozpocznie się dzień otwarty spinPLACE (ul. Bankowa 5), podczas którego odbędą się bezpłatne szkolenia, warsztaty oraz spotkania z pracodawcami. Wydarzenie ma na celu pokazanie obiektu spinPLACE – centrum kreatywności i coworkingu jako unikatowego, inspirującego miejsca, zachęcenie do użytkowania dostępnych przestrzeni i skorzystanie z inicjatyw organizowanych przez jednostki skupione w spinPLACE.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

KZGM nie ma pieniędzy na wymianę okien w mieszkaniach komunalnych. Niektórzy najemcy czekają nawet 15 lat.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Wraca pomysł budowy DTŚ na wschód. Doszło w tej sprawie do spotkania marszałka z prezydentami kilku miast oraz przedstawicielem Metropolii. Więcej TUTAJ.

Starsza kobieta myślała, że bierze udział w policyjnej akcji i wrzuciła do kosza na śmieci w centrum Katowic 50 000 zł.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*