Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś ogłoszenie kolejnego kandydata na prezydenta

Redakcja
Jest piątek 21 września. Według prognozy IMGW, to będzie ostatni ciepły dzień przed weekendowym ochłodzeniem. W ciągu dnia temperatura może wzrosnąć nawet do 25 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i będzie wiał z południa. Przez cały dzień niebo ma być bezchmurne. Dopiero wieczorem zachmurzy się, a w nocy może padać deszcz.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 12 Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawi kandydata na radnych i prezydenta Katowic. Tym ostatnim będzie Henryk Moskwa.

O godz. 18 dostępny dla mieszkańców będzie klub Śląskiej Partii Regionalnej, który będzie działał przy ul. Dyrekcyjnej 9. Ma to być to miejsce spotkań, dyskusji o mieście i regionie w trakcie kampanii wyborczej.

O godz. 18:30 w lokalu przy ul. Kościuszki 39 odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Promenada na południe. Historia ulicy Kościuszki”, która opowiada historię jednej z najważniejszych ulic w Katowicach.  Wystawa pozwala prześledzić rozwój wydarzeń przez lata kształtujących wyjątkowy charakter ulicy, czyniąc ją naprzemiennie malowniczą aleją lub zatłoczoną drogą. Wstęp wolny.

Na Rynku będzie można zobaczyć wystawę elektrycznych samochodów i skuterów. Oprócz pokazu samochodów elektrycznych, goście będą mogli porozmawiać z ekspertami zajmującymi się popularyzowaniem elektromobilnego transportu, a także zapoznać się z najważniejszymi korzyściami płynącymi z użytkowania tych bezemisyjnych środków transportu. Impreza potrwa od 10 do 12.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Coraz mniej niewiadomych w kampanii wyborczej. Kolejne partie i ugrupowania przedstawiają swoich kandydatów.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Rozpoczęło się wyburzanie wielkich chłodni kominowych w Elektrowni Łagisza. Pierwsza została wysadzona w 3,5 sekundy. Zdjęcia i film z wyburzania można zobaczyć TUTAJ.

Problem smrodu w północnych dzielnicach Katowic oraz sąsiednich miastach nadal budzi duże emocje. Katowiccy urzędnicy poinformowali jakie działania podjęli, żeby zlikwidować odór. Okazuje się jednak, że powodem smrodu mogą być zakłady w innych miastach. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Komentarze

  1. Bartek 21 września, 2018 at 3:13 pm - Reply

    Chyba gorszego kandydata nie mogli znaleźć i do tego, to nazwisko… Myślę, że raczej ma marne szanse na sukces…

Dodaj komentarz

*
*